Biz Kimiz?

Konsey Yapı Ltd Şti. uzun yıllardır ahşap zemin kaplamaları sektöründe özellikle laminat parke ithalat, ihracat ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.


Neden Laminat Parke?

Sektörümüzde bugün laminat parke konutlarda ve ticari zeminlerde uzun sürelerde kullanılabilirliği, çok sayıda dekor çeşitliliği, fiyat uygunluğu, hijyenik ve temiz bir ortam yaratabilmesi, kolay temin edilebilmesi ve montajının kolay uygulanabilirliği yönünden talep görmektedir.


Niçin www.zeminpazari.com.tr?

www.zeminpazari.com.tr İhtiyacınız olan bir markayı tercih edebileceğiniz, ürün özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyip, renk bazında ürün kalite ve fiyat karşılaştırması yaparak size hitap eden ürünü kolaylıkla seçebileceğiniz, 7/24 online güvenli bir alışveriş yapabileceğiniz Türkiye'nin en büyük Laminat Parke pazarıdır.

www.zeminpazari.com.tr 'den tüm Türkiye'ye adresinize teslim veya diğer belirleyeceğiniz teslim seçenekleriyle ve piyasanın en uygun cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle aradığınız her özellikte tüm dünya markalarını kolaylıkla temin edebileceğiniz ahşap zemin kaplamalarının Türkiye'de tek büyük adresidir.

Saygılarımızla,

www.zeminpazari.com.tr

VARIOCLIC | Parke Çeşitleri


Misyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

En ileri web teknolojilerini özgün fikirlerimizle birleştirerek işletmlerin tüm web ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Profesyonel, yenilikçi ve ihtiyacı en doğru yoldan karşılayan yeni nesil web siteleri ve yazılım ürünleri çıkararak iş ortaklarımızın tüm web ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?