Biz Kimiz?

Konsey Yapı Ltd Şti. uzun yıllardır ahşap zemin kaplamaları sektöründe özellikle laminat parke ithalat, ihracat ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.


Neden Laminat Parke?

Sektörümüzde bugün laminat parke konutlarda ve ticari zeminlerde uzun sürelerde kullanılabilirliği, çok sayıda dekor çeşitliliği, fiyat uygunluğu, hijyenik ve temiz bir ortam yaratabilmesi, kolay temin edilebilmesi ve montajının kolay uygulanabilirliği yönünden talep görmektedir.


Niçin www.zeminpazari.com.tr?

www.zeminpazari.com.tr İhtiyacınız olan bir markayı tercih edebileceğiniz, ürün özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyip, renk bazında ürün kalite ve fiyat karşılaştırması yaparak size hitap eden ürünü kolaylıkla seçebileceğiniz, 7/24 online güvenli bir alışveriş yapabileceğiniz Türkiye'nin en büyük Laminat Parke pazarıdır.

www.zeminpazari.com.tr 'den tüm Türkiye'ye adresinize teslim veya diğer belirleyeceğiniz teslim seçenekleriyle ve piyasanın en uygun cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle aradığınız her özellikte tüm dünya markalarını kolaylıkla temin edebileceğiniz ahşap zemin kaplamalarının Türkiye'de tek büyük adresidir.

Saygılarımızla,

www.zeminpazari.com.tr

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?